Certified

ISO 9001:2008

LME

certified brand

BIR

registered member

Виробництво

Сучасне високотехнологічне устаткування – гарантія якості нашої продукції. У процесі виробництва ми використовуємо обладнання компанії Engitec Technologies S.p.A (Італія), спеціально розроблене та призначене для виробництва вторинного свинцю, що дозволяє суттєво збільшити ефективність всього техпроцесу.

Завод призначений для переробки брухту та відходів свинцево-кислотних акумуляторних батарей та виробництва свинцю та сплавів на його основі..

Лом відпрацьованих свинцево-кислотних батарей після проведення радіологічного контролю вивантажується в сировинний накопичувальний бункер і через стрічковий транспортер надходить у відділення подрібнення та сепарації.

Батареї подрібнюються та розподіляються в розподільчому пристрої на металевий свинець, свинцеву пасту, поліпропілен, сепаратор та ебоніт. Відділення оброблення та сепарації оснащене системою мокрої очистки газів.

Відокремлені металевий свинець і свинцева паста передаються на ділянку підготовки шихти, де змішуються з флюсуючими матеріалами і готуються для плавки.

Готова свинцевовмісна шихта через завантажувальний пристрій подається в роторну піч для плавки. Отриманий свинець надходить для подальшого очищення у відділення рафінування. Піч обладнана системою вентиляції. Технологічні та аспіраційні гази надходять до очищення в систему рукавних фільтрів.

Відділення рафінування свинцю обладнано 6-ма рафінувальними котлами, мішалками та насосами для проведення операцій очищення свинцю від шкідливих домішок, а також легування свинцю для виробництва спеціальних сплавів.

Для розливу готової продукції – свинцю та свинцевих сплавів – у чушки застосовується горизонтальна автоматична розливальна лінія з системою укладання та пакетування свинцевих чушок у пакети.

Комп’ютеризована автоматизація всього техпроцесу дозволяє реалізувати систему контролю виробництва у цифровому вигляді і налагодити чітку взаємодію між її елементами, звівши до мінімуму можливість виникнення помилок або збоїв у процесі виробництва.